Aprašymas

Veiklos  tikslas – užtikrinti saugią ir sveiką aplinką, teikiame žmogaus orumą atitinkančią pagalbą, suderintą su asmens sveikatos priežiūra, nuolatine slauga ir nuolatine priežiūra, kitomis specialiosios pagalbos priemonėmis, švietimu ir ugdymu, padedančią kompensuoti prarastą savarankiškumą bei gebėjimus palaikyti ryšius su šeima ir visuomene.

Druskininkų globos ir slaugos namai – tai šiuolaikiška socialinių paslaugų įstaiga, siekianti žengti koja kojon pagal šių dienų paslaugų poreikio tendencijas, ES keliamus reikalavimus, turinti teikiamų paslaugų licencijas (globos, globos namuose, slaugos, kineziterapijos).
Druskininkuose, tai yra vienintelė įstaiga, kuri teikia kompleksines socialines paslaugas ir leidžia asmeniui bei jo artimiesiems pasirinkti paslaugų paketus pagal poreikį, t.y. ilgalaikę (trumpalaikę) globą Druskininkų globos ir slaugos namuose ar paslaugas asmens namuose. Teikiamos paslaugos gali būti pakopinės, t.y. kai teikiamos paslaugos asmens namuose nebetenkina, tarpininkaujame parenkant bei apgyvendinant senelius globos namuose. Vienišiems žmonėms gulint slaugos ligoninėse ar gydymo įstaigose, galime juos lankyti ir rūpintis, prižiūrėti laikinai paliktus namus, atlikti kitus pavedimus.

Jūsų laukiame nuostabiame gamtos kampelyje, Druskininkų centre Klonio g. 14 B. Gyventojai apgyvendinami vienviečiuose, dviviečiuose, triviečiuose ar keturviečiuose kambariuose, atsižvelgiant į gyventojų interesus ir poreikius, sveikatos būklę ir savarankiškumo lygį.

Globos namuose gyventojai gali naudotis:
– erdvia poilsio zona,

– biblioteka,

– virtuvėlėmis,

– visoje teritorijoje veikiančiu bevieliu Wi-Fi interneto ryšiu.

Gyventoju patogumui įrengtas naujas liftas.

Sunkios būklės žmonėms teikiama slauga, organizuojamos medikų konsultacijos bei kitos asmens sveikatos priežiūros paslaugos.

Lokacija
Užklausa

  Uždaryta
  Darbo laikas šiandien: 08:00 - 17:00 Rodyti visos savaitės darbo valandas
  • Pirmadienis

   08:00 - 17:00

  • Antradienis

   08:00 - 17:00

  • Trečiadienis

   08:00 - 17:00

  • Ketvirtadienis

   08:00 - 17:00

  • Penktadienis

   08:00 - 17:00

  • Šeštadienis

   N/A

  • Sekmadienis

   N/A

  • 2024-06-17 06:05 vietinis laikas

  Alternatyvus kontaktinis numeris

  +37067144284; +37065637140

  Apgyvendinimo kaina

  Ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos paslaugų kaina vienam senyvo amžiaus asmeniui nuo 950 € per mėnesį.

  Darbuotojų skaičius

  22

  Vadovas

  Donatas Senikas

  Internetinės nuorodos ir socialiniai tinklai
 • Kol kas jokių atsiliepimų.
 • Palikti atsiliepimą