Aprašymas

Apgyvendinimas jaukiuose kambariuose (10-35 kv. m.) su asmeniniais wc, televizoriais, telefonais;

Yra atskira zona su kompiuteriais, kuriuose įdiegtos programomis bendravimui, visame pastate veikia internetas (Wi-Fi);

Maitinimas: Dideliame gražiame restorane-bufete, gyventojai valgo kiek nori ir kada nori, tačiau su daktaro ir dietologo rekomendacija. Kituose aukštuose įrengtos papildomos virtuvėlės skirtos laisvalaikio kepiniams, kavai, arbatai.

Asmeniui suteikiamas gyvenamasis plotas, apgyvendinant 10-35 kv.m. kambaryje. Kiekviename kambaryje yra tualetas su kriaukle, didelis langas su vaizdu, baldai, internetas, televizoriai (pageidaujantiems) su Lietuvos, Baltarusijos, Latvijos nemokamais 20 kanalų.

Kambariai nudažyti jaukiomis pastelinėmis spalvomis, šildomos grindys, medinis laminatas, galimi kilimėliai, foteliai, rašomasis stalas, gražios užuolaidos, gėlės vazonuose.

Gyventojai kambaryje parenkami pagal bendrus pomėgius, gyvenimo praeitį, išsilavinimą, horoskopo, charakterių, ligų ir kitus suderinamumus.

Aprūpinama būtiniausiais baldais ir drabužiais, pagal gydytojo rekomendacijas skiriama kompensacinė technika (vaikštynės, vežimėliai, naktipuodžio kėdutės ir pan.). Gyventojams užtikrinama saugi, patogi, jauki, privatumą garantuojanti įstaigos aplinka bei gyvenamasis būstas. Gyvenamieji kambariai ir bendros įstaigos patalpos pritaikytos neįgaliesiems.

Gausu erdvių užimtumui, maloniai laiką leisti galima svečių, poilsio kambariuose, sporto salėje, bibliotekoje. Visur vazoninės gėlės, narveliai su paukščiukais ir mažais gyvūnėliais. Restorane nuolat vyksta šventiniai koncertai. Koplyčioje kiekvieną šeštadienį aukojamos šventos mišios.

Mes aprūpinsime visais maisto produktais, laisvalaikio praleidimo priemonėmis.

Klientams garantuojame globą ir rūpestingą priežiūrą visą parą, nuolatinius šeimos gydytojo vizitus, asmenines specialistų konsultacijas, užimtumą - įvairius renginius, būrelius ir koncertus, taip pat kelionės į muziejus ir renginius atsižvelgiant į sveikatos galimybes.

Pastate įrengtas grožio salonas - kirpykla, manikiūras, pedikiūras, masažo kabinetas, masažinė "Nuga-best" lova ir foteliai, sporto salė su treniruokliais, biliardas, biblioteka, pianinas, muzikos užsiėmimai, užimtumo ir rankdarbių klasės;

Lokacija
Užklausa

  Atidaryta
  Darbo laikas šiandien: atidaryta visą parą Rodyti visos savaitės darbo valandas
  • Pirmadienis

   Atidaryta 24 valandas

  • Antradienis

   Atidaryta 24 valandas

  • Trečiadienis

   Atidaryta 24 valandas

  • Ketvirtadienis

   Atidaryta 24 valandas

  • Penktadienis

   Atidaryta 24 valandas

  • Šeštadienis

   Atidaryta 24 valandas

  • Sekmadienis

   Atidaryta 24 valandas

  • 2024-04-14 08:20 vietinis laikas

  Alternatyvus kontaktinis numeris

  +37060100060

  Vaizdo įrašas
  Apgyvendinimo kaina

  nuo 870, 960 eur/mėn.

  Gyventojų skaičius

  49

  Vadovas

  Žydrūnas Eimutis, direktorius

  Internetinės nuorodos ir socialiniai tinklai
 • Kol kas jokių atsiliepimų.
 • Palikti atsiliepimą