Aprašymas

Globos namai „Akacijų užuovėja“ teikia ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos paslaugas t.y. pagalbą asmeniui (šeimai) dėl amžiaus, neįgalumo, socialinių problemų, iš dalies ar visiškai neturinčiam, neįgijusiam arba praradusiam gebėjimus ar galimybes savarankiškai rūpintis asmeniniu (šeimos) gyvenimu ir dalyvauti visuomenės gyvenime.

Senelių globos namai „Akacijų užuovėja“ Kaune yra moderni ir šiuolaikiška, licencijuota ir ES reikalavimus atitinkanti socialinių paslaugų įstaiga, teikianti kvalifikuotą ilgalaikę (trumpalaikę) globą, socialinę priežiūrą asmens namuose ir kitas papildomas bei aktualias paslaugas pagyvenusiems žmonėms. Globos namai įsikūrę didelėje teritorijoje, gražioje vietoje, ramiame Kauno miesto rajone. Seneliai yra apgyvendinami vienviečiuose, dviviečiuose ir triviečiuose kambariuose.

Daugelis jaunų žmonių išvažiuoja dirbti į kitas šalis arba tiesiog ne visada turi laiko prižiurėti savo garbingo amžiaus tevus bei kitus artimuosius. Tuomet mes siūlome patikėti Juos mūsų globai. Mūsų globos namai siekia, kad siūlomos kompleksinės paslaugos būtų kuo artimesnės namų aplinkai ir teiktų šilumos, bendrumo jausmą, kurį gali duoti šeima. Kiekvienam iš mūsų yra svarbu jaustis vertinamu ir pilnaverčiu visuomenės ar bendruomenės nariu. Mūsų globos namų aplinka kiekvienam gyventojui suteikia ne tik jaukias ir saugias gyvenimo sąlygas, bet ir duoda galimybę atsiskleisti saviraiškai bei kūrybiniam potencialui.

Lokacija
Užklausa

    Apgyvendinimo kaina

    nuo 670€/mėn.

    Internetinės nuorodos ir socialiniai tinklai
  • Kol kas jokių atsiliepimų.
  • Palikti atsiliepimą