Aprašymas

Geras mikroklimatas / atmosfera. Pagarbiai bendraujame ir dalykiškai bendradarbiaujame, teikdami paslaugas veikiame kartu, kaip komanda. Esame atviri, draugiški ir paslaugūs. Kuriame atvirą, vidine ramybe, pasitikėjimu ir partneryste paremtą darbinę aplinką.

Įstaigos siekis - laimingas besišypsantis gyventojas. Vertinamas ir gerbiame įstaigų gyventojus, rūpinamės jų gyvenimo kokybe, pažanga ir tobulėjimu. Gebame įsijausti į kitą asmenį, jo emocinę būseną, tiesiogiai suprasti kito jausmą. Gyvenimo kokybę suprantame, kaip fizinių, psichologinių, socialinių santykių, materialinių poreikių patenkinimo ir kaip asmeninio jausmo, kylančio dėl pasitenkinimo ar nepasitenkinimo gyvenimu.

Esame profesionalūs, kiekvieną darbą atliekame kokybiškai ir operatyviai, siekiame, kad mūsų veiksmai būtų kuriantys vertę. Vertiname atsakomybę, dirbame sąžiningai, priimame sprendimus kuriuos grindžiame profesiniu išmanymu, už atlikimo darbų atsakymo įstaigų gyventojus, kolegoms ir sau. Vertiname teisingumą - elgiamės sąžiningai, etiškai ir teisingai. Esame teisinga ir socialiai atsakinga organizacija, jaučiame įsipareigojimą įstaigos bendruomenei ir aplinkai.

Nuolatos analizuojame ir vertiname savo veiklą, kurią siekiame tobulinti. Nuolat siekiame geresnių rezultatų. Siekiame žinoti daugiau, domimės naujovėmis, turime drąsos keistis ir keisti, ieškome pažangių ir naudą kuriančių sprendimų bei juos įgyvendiname. Esame pasirengę pokyčiams, skatiname pažangias idėjas.

Esame atsakinga įstaiga už jos poveikį aplinkai ir visuomenei, kartu su visuomeniniais ir valstybinio sektoriaus partneriais ieškome novatoriškų sisteminių socialinių ir platesnių ekonominės gerovės problemų sprendimų. Puoselėjame tvarumą, kuris yra svarbi socialinės, ekonominės, kultūrinės ir ekologinės raidos sąlyga, paremta aiškia juridine plėtros baze ir priimamų sprendimų racionalumu. Taikome inovacijas, ieškome naujų idėjų, koncepcijų, technologijų, formų, metodų ir procedūrų, siekiant tobulinti Įstaigos valdymo, administravimo ir paslaugų teikimo veiklas.

Lokacija
Užklausa

  Nėra informacijos
  Šiandienos darbo valandos nepasiekiamos
  • Pirmadienis

   08:00 - 17:00

  • Antradienis

   08:00 - 17:00

  • Trečiadienis

   08:00 - 17:00

  • Ketvirtadienis

   08:00 - 17:00

  • Penktadienis

   08:00 - 15:45

  • Šeštadienis

   N/A

  • Sekmadienis

   N/A

  • 2023-09-24 17:04 vietinis laikas

  Alternatyvus kontaktinis numeris

  +37052835982

  Gyventojų skaičius

  33

  Darbuotojų skaičius

  21

  Vadovas

  Giedrė Karpickienė, direktorė

  Internetinės nuorodos ir socialiniai tinklai
 • Kol kas jokių atsiliepimų.
 • Palikti atsiliepimą