Aprašymas

Įsikūrę Kauno mieste, Žvangučių g. 2, Žaliakalnio mikrorajone. Labai strategiškai patogioje miesto vietoje, ramioje gatvėje. Netoli yra Kauno Klinikos bei Kalniečių poliklinika. Globos ir priežiūros centrą galima puikiai pasiekti visuomeniniu transportu, dėl ko labai patogu gyventojų artimiesiems juos dažnai lankyti.

Siūlo neįgalių ir pagyvenusių asmenų globos ir priežiūros paslaugas, užtikrinant teisę asmeniui pasirinkti sveikatos priežiūros  įstaigą ar gydytoją, aprūpinimą techninės pagalbos priemonėmis, tinkamą  sveikatos priežiūros paslaugų organizavimą, užtikrinantį asmens fizinę ir psichinę sveikatą; asmens apsaugą ir saugumą; kasdienės veiklos  organizavimą, nepamirštant ir kuo artimesnės aplinkos gyventojų namų  aplinkai, reikalingą maisto racioną; kad būtų patenkinti visi asmens  poreikiai ir interesai – nuoširdų, apmokytą bei kvalifikuotą personalą.

Misija - teikti socialines paslaugas senyvo amžiaus žmonėms ir žmonėms su negalia, užtikrinant jiems kuo artimesnę namų aplinką, kad jaustųsi saugūs, reikalingi ir kokybiškai bei oriai gyventų.

Vizija - būti modernia, lanksčia, socialinės globos paslaugas teikiančia įstaiga, kuri užtikrintų globos namų gyventojams visapusišką jų poreikių patenkinimą, jaukią, artimą namams gyvenimo aplinką, kad šioje įstaigoje komfortiškai jaustųsi ir gyventojai ir dirbantis personalas. Priimami asmenys sergantys įvairiomis ligomis iš visos Lietuvos.

Lokacija
Užklausa

  Apgyvendinimo kaina

  Senyvo amžiaus ir neįgaliam asmeniui - 920,00 eur/mėn., asmeniui su sunkia negalia - 1150,00 eur/mėn.

  Darbuotojų skaičius

  21

  Vadovas

  Aistė Pranskaitytė-Bielevičienė, direktorė

  Internetinės nuorodos ir socialiniai tinklai
 • Kol kas jokių atsiliepimų.
 • Palikti atsiliepimą