Aprašymas

Paberžės socialinės globos namai yra įstaiga, kurios paskirtis užtikrinti ilgalaikę (trumpalaikę) socialinę globą pagyvenusiems ir neįgaliems asmenims, kurie dėl amžiaus ar neįgalumo negali patys savimi pasirūpinti. Paberžės socialinės globos namai yra pirmoji Vilniaus rajone veikianti stacionarios globos įstaiga, kuri buvo atidaryta 2008 metų rugsėjį.

Pagrindinis Paberžės socialinės globos namų tikslas - padėti asmenims, kurie patys negali pasirūpinti savo asmeniniu ir socialiniu gyvenimu ir nepajėgia tenkinti gyvybiškai svarbių fiziologinių ir socialinių poreikių, palaikyti fizinę, emocinę sveikatą, išlaikant orumą bei skatinant juos išlikti kiek galima ilgiau aktyviems.

Misija - teikti socialinę globą asmenims, kurie negali gyventi savo namuose ar savarankiškai ir jiems būtina priežiūra, slauga bei medicininis aptarnavimas.

Vizija - garantuoti pagyvenusio žmogaus ir žmogaus su negalia gyvenimo pilnatvę. Rūpinimasis žmogumi, jo pasirinkimo galimybių didinimas ir efektyvi socialinė pagalba.

Šiuo metu globos namuose gyvena apie 40 senyvo amžiaus ir neįgalių žmonių iš Vilniaus rajono. Dauguma gyventojų gyvena dviviečiuose ir triviečiuose kambariuose, aprūpintuose pagrindiniais baldais. Gyventojams užtikrinama saugi, specialiems poreikiams pritaikyta patogi, jauki, privatumą garantuojanti aplinka bei būstas. Gyventojai maitinami valgykloje, o negalintys vaikščioti maistą gauna į kambarį ir esant reikalui gali būti pamaitinti.

Įstaigai 2009-06-10 išduota Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos įstaigos asmens sveikatos priežiūros licencija Nr. 3245, kuri suteikė teisę užsiimti pirminės ambulatorinės sveikatos priežiūra, bendrosios praktikos slauga bei kineziterapija.

Mokestis už gyvenimą globos namuose nustatomas vadovaujantis Vyriausybės nustatyta tvarka. Mokama ne daugiau kaip 80% asmens pajamų.

Lokacija
Užklausa

  Atidaryta
  Darbo laikas šiandien: 08:00 - 16:45 Rodyti visos savaitės darbo valandas
  • Pirmadienis

   08:00 - 16:45

  • Antradienis

   08:00 - 16:45

  • Trečiadienis

   08:00 - 16:45

  • Ketvirtadienis

   08:00 - 16:45

  • Penktadienis

   08:00 - 15:30

  • Šeštadienis

   N/A

  • Sekmadienis

   N/A

  • 2024-04-09 15:30 vietinis laikas

  Apgyvendinimo kaina

  Asmeniui, kuriam nustatytas specialusis nuolatinės slaugos poreikis (SPS-1), ilgalaikės ir trumpalaikės globos kaina per mėn. - 800 €. Asmeniui, kuriam nustatytas specialusis nuolatinės priežiūros (pagalbos) poreikis (SPP-2), ilgalaikės ir trumpalaikės globos kaina per mėn. - 750 €.

  Gyventojų skaičius

  40

  Darbuotojų skaičius

  27

  Vadovas

  Rasa Tamošiūnienė, direktorė

  Internetinės nuorodos ir socialiniai tinklai
 • Kol kas jokių atsiliepimų.
 • Palikti atsiliepimą