Aprašymas

Pamarios senjorų namai tai pirmieji privatūs senelių globos namai Šilutėje, kurie savo duris naujiems gyventojams atvėrė šią vasarą. Pagrindinis mūsų įstaigos tikslas – sukurti jaukią, malonią bei namams artimą aplinką, kurioje žmogus jaustųsi pilnavertis, laukiamas bei reikalingas. Prie mūsų įstaigos pagrindinio tikslo įgyvendinimo prisideda mūsų senelių namuose dirbantis personalas, kuris yra sukaupęs ilgametę patirtį socialinio darbo ir slaugos srityje. Dėl šios priežasties savo gyventojams galime užtikrinti aukščiausius kokybės standartus atitinkančias paslaugas.
Pamario senjorų namai teikia ilgalaikės ir trumpalaikės socialinės globos paslaugas suaugusiems asmenims su negalia ir senyvo amžiaus asmenims. Namų gyventojams taip pat teikiamos kokybiškos slaugos paslaugos, kurias užtikrina čia dirbantis medicinos personalas.
Šiuo metu namuose yra įrengti du vienviečiai, septyni dviviečiai bei du triviečiai gyvenamieji kambariai. Gyvenamieji kambariai, namų aplinka bei teritorija yra pritaikyta asmenims su specialiais poreikiais (įrengtas liftas, moderni personalo iškvietimo sistema, funkcinės lovos, įrengti specialūs vonios kambariai).
Gyventojams keturis kartus per dieną tiekiamas šviežias, maistingas bei subalansuotas maistas. Maisto racionas derinamas su kiekvienu gyventoju. Namuose yra bevielis internetas bei televizija. Gyventojai gali naudotis namų biblioteka. Gyventojams leidžiama atsigabenti savo baldus ir asmeninius daiktus. Namuose aktyviai organizuojamas gyventojų užimtumas ir laisvalaikis, kūrybiniai užsiėmimai, grupinės mankštos, išvykos į miestą ir maldos namus.
Vieno mėnesio ilgalaikės/trumpalaikės socialinės globos paslaugų kaina, įskaitant visas aukščiau nurodomas paslaugas, yra 800 EUR. Mūsų įstaiga yra pasirengusi bendradarbiauti su visų rajonų savivaldybių socialinių paslaugų skyriais bei pasirašyti trišalę sutartį dėl gyventojui teikiamų paslaugų kompensavim
Jei domitės galimybe apsigyventi Pamario senjorų namuose susisiekite su mumis nurodomais kontaktais (telefono numeriu arba elektroniniu paštu) ir mes jums suteiksime visą būtiną informaciją bei detaliai išaiškinsime apgyvendinimo sąlygas.

Lokacija
Užklausa

  Darbuotojų skaičius

  17

  Vadovas

  Leonas Anskaitis, direktorius

  Internetinės nuorodos ir socialiniai tinklai
 • Kol kas jokių atsiliepimų.
 • Palikti atsiliepimą