Aprašymas

Išskirtinei ligai – išskirtiniai namai

Vaizdingoje Kauno marių pakrantėje ir pušyno apsuptyje įsikūrė specializuota moderni įstaiga – Eugenijos ir Leonido Pimonovų Alzheimerio ligos paramos fondo globos namai.

Šiuose globos namuose kvalifikuotai prižiūrimi ir slaugomi žmonės, sergantys klastinga Alzheimerio liga ar kitomis senatvės demencijos formomis.

Globos namuose yra patogūs ir jaukūs vienviečiai ir dviviečiai kambariai, dušai, poilsio vietos, t.y. viskas ko tik gali prireikti sergantiesiems. Pradžioje nauji namai galės priimti apie 25 globotinius, kurie čia įsikūrę galės jaustis kaip savo tikruose namuose.

Fondo patikėtinių tarybos narys prof. Valmantas Budrys: „Tokių namų labai reikia, ir tai vienas iš prasmingiausių Fondo darbų. Linkiu, kad šie namai gyvuotų, turėtų gerą vardą, kad globotiniai jaustų jų šilumą, kad visi būtų patenkinti jų veikla.”

Kauno m. savivaldybės Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Marija Vyšniauskienė: „Aplinka nuostabi: galimybė kvėpuoti tyru oru ir gėrėtis nuostabaus grožio apylinkėmis turbūt irgi turės daug įtakos gerai savijautai. Tačiau, mano nuomone, didžiausią įtaką tam turės personalas, kuris čia dirbs. O Kauno miesto savivaldybė pasižada bendradarbiauti.”

Alzheimerio globos ir slaugos įstaigų asociacijos prezidentas dr. Edmundas Jonynas-Koževnikovas: „Daugelis žino, kokia sunki Alzheimerio liga, bet, kaip padėti šios negalios kamuojamam žmogui,. žino toli gražu ne visi arba net žinodami negali užtikrinti reikiamos priežiūros. Todėl šie namai nepaprastai reikalingi.”

Socialinių įgūdžių ugdymas, palaikymas ir (ar) atkūrimas socialinių paslaugų įstaigoje (dienos centre) (senyvo amžiaus asmenims, suaugusiems asmenims su negalia.

Teikia akredituotą socialinių įgūdžių ugdymo, palaikymo ir (ar) atkūrimo paslaugą senyvo amžiaus asmenims, suaugusiems asmenims su negalia.
Socialinių įgūdžių ugdymas, palaikymas ir (ar) atkūrimas senyvo amžiaus asmenims, suaugusiems asmenims su negalia – tai paslaugos, teikiamos asmenims (šeimoms), siekiant stiprinti jų bendravimo gebėjimus (ieškant pagalbos, prisitaikant prie naujų situacijų, dalyvaujant visuomenės gyvenime, užmezgant ir palaikant ryšius su artimaisiais ir pan.)Šią paslaugą sudaro: informavimas, konsultavimas, tarpininkavimas ir atstovavimas, bendravimas, maitinimo organizavimas (sriuba, karštas patiekalas, gėrimas), kasdieninio gyvenimo įgūdžių ugdymas ir palaikymas, grupinė ir individuali ergoterapija.
Socialinių įgūdžių ugdymo, palaikymo ir (ar) atkūrimo paslaugų sudėtis konkrečiam asmeniui yra skirtinga, atsižvelgiant į jo poreikius.
Teikimo trukmė – pagal poreikį.

Lokacija
Užklausa

  Uždaryta
  Darbo laikas šiandien: 08:00 - 17:00 Rodyti visos savaitės darbo valandas
  • Pirmadienis

   08:00 - 17:00

  • Antradienis

   08:00 - 17:00

  • Trečiadienis

   08:00 - 17:00

  • Ketvirtadienis

   08:00 - 17:00

  • Penktadienis

   08:00 - 17:00

  • Šeštadienis

   N/A

  • Sekmadienis

   N/A

  • 2024-07-23 23:30 vietinis laikas

  Gyventojų skaičius

  30

  Darbuotojų skaičius

  17

  Vadovas

  Inga Šatienė

  Internetinės nuorodos ir socialiniai tinklai
 • Kol kas jokių atsiliepimų.
 • Palikti atsiliepimą