Aprašymas

Prienų globos namai yra įsikūrę ant Nemuno kranto širdžiai mielame gamtos kampelyje, kur ošia Žvėrinčiaus miškas, teikiantis palaimą ir dvasinę ramybę.

Jeigu šiandien Jūs esate brandaus amžiaus, jaučiatės vienišas, sunkiai gyvenate dėl negalios, norite stiprinti sveikatą ir gyvenimo patirtimi pasidalinti su kitais, artimieji negali šiuo metu skirti reikiamo dėmesio, MŪSŲ NAMAI LAUKIA JŪSŲ.

Mūsų namuose Jus maloniai sutiks kvalifikuoti ir geranoriškai nusiteikę darbuotojai. Apsigyvensite vienviečiuose ir dviviečiuose, slaugos skyriuje dideliuose, erdviuose, jaukiuose kambariuose.

Jeigu Jūs pasirinksite mūsų namus, būsite suprastas, reikalingas, turėsite puikią galimybę būti tarp bendraamžių, bendraminčių, dalyvausite bendruomenės gyvenime. Gerbsime Jūsų privatumą, orumą, sudarysime sąlygas kurti ir tobulėti.

Mūsų namuose galėsite stiprinti ir palaikyti savo sveikatą. O gal Jus kamuoja bloga nuotaika, liūdesys? Mes galime pasiūlyti atgaivą Jūsų sielai - šviesos, spalvų, kvapų, dailės, burbulų pūtimo, žvakių liejimo, judesio terapijas, peizažo terapijos užsiėmimus.

VIZIJA - modernūs ir novatoriški, bendradarbiaujantys ir nuolat tobulėjantys, Europos Sąjungos standartus atitinkantys ir teikiantys kokybiškas socialinės globos paslaugas globos namai su edukacine ir reabilitacine misijomis.

Globos namų MISIJA – teikti ir organizuoti kvalifikuotas, kokybiškas socialinės globos, asmens sveikatos priežiūros, reabilitacijos paslaugas senyvo amžiaus ir suaugusiems asmenims su negalia, skatinant jų įgalinimą, integraciją į visuomenę, plečiant mokymosi visą gyvenimą galimybes, mažinant socialinę atskirtį ir sudarant tinkamas, artimas namų aplinkai gyvenimo sąlygas.

Prienų globos namai - tai Prienuose, ant Nemuno kranto, pušyne, įsikūrusi valstybinė pagyvenusių, senų ir neįgalių žmonių 210 vietų socialinės globos įstaiga, kurios steigėjas - Prienų rajono savivaldybė.

Globos namai įkurti 1948 m. Mačiūnuose, Prienų rajone. Apie 1950 m. jie perkelti į dabartinę vietą ant Nemuno kranto. Iš pradžių įstaigoje gyveno apie 50 asmenų, pastačius mūrinį gyvenamąjį korpusą – 200. Globos namų gyventojai įsikūrę vienviečiuose ir dviviečiuose, slaugos skyriuje dideliuose, erdviuose, jaukiuose kambariuose.

Lietuvoje nuo 1994 m. intensyviai vykdyta globos institucijų veiklos reforma. Socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymu parengtos socialinio darbo programos, globos namuose pradėjo dirbti socialiniai darbuotojai. Socialinėmis ir medicininės reabilitacijos priemonėmis buvo pagerinta pagyvenusių, senų ir neįgalių žmonių gyvenimo kokybė. Prienų globos namuose gyventojams pradėta teikti daugiau įvairių paslaugų - edukacinių ir reabilitacijos - stiprinant fizinę ir psichinę jų sveikatą, įvairiomis formomis integruojant juos į visuomenę.

2007 m. pastatytas naujas šiuolaikinis dviejų aukštų su mansarda korpusas, kurio plotas 1250 kv. m. Šiame korpuse erdvūs kambariai, nauji baldai, sanitariniai mazgai, pritaikyti neįgaliesiems, keltuvas bei įvairiems renginiams skirti vestibiuliai. Korpuse gyvena sportininkai veteranai.

Globos namuose veikia metodinis centras, kuriame kelia kvalifikaciją Lietuvos socialiniai darbuotojai ir socialinio darbuotojo padėjėjai, dirbantys su pagyvenusiais ir neįgaliais žmonėmis.

Lokacija
Užklausa

  Uždaryta
  Darbo laikas šiandien: 08:00 - 12:15, 13:00 - 17:00 Rodyti visos savaitės darbo valandas
  • Pirmadienis

   08:00 - 12:1513:00 - 17:00

  • Antradienis

   08:00 - 12:1513:00 - 17:00

  • Trečiadienis

   08:00 - 12:1513:00 - 17:00

  • Ketvirtadienis

   08:00 - 12:1513:00 - 17:00

  • Penktadienis

   08:00 - 12:1513:00 - 17:00

  • Šeštadienis

   N/A

  • Sekmadienis

   N/A

  • 2024-07-23 23:29 vietinis laikas

  Apgyvendinimo kaina

  740, 840

  Gyventojų skaičius

  210

  Darbuotojų skaičius

  122

  Vadovas

  Inga Barkauskienė

  Internetinės nuorodos ir socialiniai tinklai
 • Kol kas jokių atsiliepimų.
 • Palikti atsiliepimą