Aprašymas

Senelių slaugos ir globos namuose Kaune teikiame įvairias paslaugas, taip siekiame patenkinti įvairius senelių bei jų artimųjų poreikius.

Globa

Senelių namuose teikiame kokybiškas globos paslaugas asmenims, kuriems reikia pagalbos kasdieninėje veikloje, pvz., apsirengiant, valgant, prausiantis ir pan. Patogumai mūsų globos namuose, paslaugų kokybė ir kvalifikuotas personalas skatina kiekvieno gyventojo savarankiškumą, sveikatą, saugą ir gerovę.

Slauga: Teikiame slaugos paslaugas žmonėms, kuriems reikia nuolatinės priežiūros. Mūsų kvalifikuota komanda įsipareigoja teikti paslaugas 24 valandas per parą, palaikydama kiekvieno gyventojo sveikatą, gerovę ir orumą.

Trumpalaikė globa ir slauga: Senelių globos ir slaugos namuose teikiame trumpalaikę globą bei slaugą, trunkančią nuo kelių dienų iki mėnesio. Trumpalaikė, arba atokvėpio globa bei slauga, leidžia artimiesiems, nuolat besirūpinantiems ligoniu, pailsėti ir atsipalaiduoti. Dėka mūsų tinkamai apmokytos, rūpestingos ir draugiškos slaugos darbuotojų komandos, artimieji gali ramiai ilsėtis, žinodami, kad jų mylimas žmogus yra saugiose rankose, gauna tinkamas slaugos ir globos paslaugas.

Maitinimas: Maistą teikiame 4 kartus per dieną. Patiekalai ruošiami kiekvienuose slaugos namuose, tik tų slaugos bei globos namų gyventojams. Maistas ruošiamas pagal visus higienos reikalavimus įrengtose maisto gaminimo patalpose. Esame tikri, kad gamindami maistą patys, užtikriname maisto saugą, šviežumą ir kokybę.
Kitos slaugos namų gyventojams teikiamos paslaugos

Senelių slaugos ir globos namuose papildomai gyventojams gali būti teikiamos šios paslaugos:
Šeimos gydytojo konsultacijos;
Kineziterapija;
Kaniterapija;
Pėdos priežiūros specialisto konsultacijos;
Opų, pragulų profilaktika, priežiūra, gydymas;
Kirpėjos paslaugos;

Visa slaugos namų komanda yra pasiryžusi padėti Jums. Žinome, kad pasirinkę Slauga City Jūs gausite ne tik kvalifikuotas slaugos ir globos paslaugas, bet ir savo vidinę ramybę. Būsite tikri – Jūsų artimuoju tinkamai pasirūpinta. Iš visos širdies.

Kiekviename kambaryje rasite:
Visus reikalingus baldus (esant poreikiui galima atsivežti savo baldų ar interjero detalių);
Televizorių;
Wc-dušo patalpą arba praustuvą;
Veidrodį;
Daugelyje kambarių yra mini šaldytuvas asmeniniam gyventojų maisto laikymui;

Lokacija
Užklausa

  Vadovas

  Indrė Urbanavičienė, direktorė

  Internetinės nuorodos ir socialiniai tinklai
  • Alma
   2023-04-04 10:05

   Laba diena,
   norėdami savam žmogui užtikrinti orią senatvę ir susidūrę su tuo pirmą kartą, norime gauti pilną išaiškinimą, o klausimų tikrai kyla daug. Vakar t.y 04.03 d.paskambinus į Jūsų įstaigą, tos informacijos turi traukte traukti. Nesu konfliktiškas žmogus, gink Dieve, vakar važiavau pasirašyti sutartį dėl slaugos, bet pakeliui paskambino mama, kad tėčio pablogėjo sveikata ir reikia vežti į ligoninę. Norėjau perspėti, kad neatvyksiu, telefonas kaip tyčia Jūsų darbuotojos ar išsikrovė, ar tiesiog jį išjungė. Šį rytą paskambinus, ta pati darbuotoja, arogantišku balsu pasakė, kad mano tėčio nepriims į Jūsų slaugos ligoninę. Taip, Jūsų teisė rinktis….
   Atsiprašau už vakar dienos Jūsų darbuotojai sutrukdytą laiką.
   Pagarbiai.

   • Sidaraviciute
    2023-04-22 13:14

    Ieskoti nauju namu pagyvenusiam zmogui nera labai lengva…reikia laiko,supratimo ir ….zmogiskumo…labai linkiu tiek ieskantiems,tie priimanties kantrybes…islaukti…is suzydes alyvos ir jazminai !

  Palikti atsiliepimą